Відбілювання зубів у стоматологічній клініці Перлина - Львів
Безпечний метод відбілювання
Новий безпечний і ефективний апаратний метод професійного відбілювання зубів системою «Beyond» дозволяє зробити зуби світлішими і більш привабливими за одне відвідування

Ця технологія базується на активації відбілюючого гелю спеціальною лампою. Останні дослідження довели, що використовуваний нами пероксидний гель фірми «Beyond» є безпечним - він не впливає на будову і хімічну структуру емалі зуба, не змінює її міцності, а лише вступає в реакцію з фарбуючими пігментами.

Процедура відбілювання є абсолютно безболісна та безпечна для зубів
45 хвилин середня тривалість відбілювання
45 хвилин
в середньому триває процедура відбілювання. Для отримання бажаного результату потрібна консультація з лікарем, як правило, достатньо одного-двох відвідувань. З віком наші зуби втрачають колір. А також на поверхні ваших зубів можуть з'явитись плями і зміна кольору від куріння, їжі і напоїв, таких як чай, кава, червоне вино і чорна смородина. Зубний камінь також впливає на колір ваших зубів, у деяких людей можуть з’явитись змінені по кольору зуби, це може бути викликане певними антибіотиками або крихітними тріщинами на зубах, які утворюють плями. Курс відбілювання залежить від вихідного кольору Ваших зубів.Одне відвідування забезпечить відбілювання зубів на 2-3 тони. Відбілювання зубів може бути дуже ефективним способом освітлити природний колір ваших зубів без видалення поверхні зуба. Воно не може повністю змінити колір, але може освітлити існуючий відтінок.


Протипоказ для відбілювання
Протипоказами і застереженнями при відбілюванні зубів являються декілька факторів: якщо у вас карієс у ротовій порожнині, захворювання ясен або інфекції під зубами, у вас підвищена чутливість зубів, тріщини і оголений дентин – тільки після лікування ці зуби можна відбілювати; у вас є коронки або великі пломби, це вказує вам на те, що відбілювання не підходить через витрати, так як їх обов'язково потрібно буде повторно замінити; а також ви перебуваєте в більш пізньому віці, і у вас всихання ясен і помітні жовті коріння зубів.
Ціни на послуги
апаратне відбілювання зубного ряду системою Beyond, за допомогою лампи (одна щелепа)
2950 грн.
повторне відбілювання зубного ряду за допомогою системи Beyond
2400 грн.
виготовлення капи для відбілювання (один зубний ряд)
650 грн.
відбілювання одного зуба
300 грн.
зняття гіперчутливості зубів за допомогою Tooth Mousse
650 грн.
Показати всі ціни
інтраканальне відбілювання девіталізованого зуба
450 грн.

шприц з відбілюючим гелем
550 грн.

навчання правильної гігієни порожнини рота
150 грн.