Інформація про стоматологічну клініку Перлина
2003–
сьогодні
Стоматологічна клініка «Перлина» була створена у 2003 році. Одним з основних досягнень клініки є здобута довіра наших пацієнтів, оскільки, велика кількість наших відвідувачів звертається до нас за рекомендаціями своїх рідних чи друзів. Успіх задовільняє наша кваліфікована команда лікарів-стоматологів, яка надає якісну стоматологічну допомогу пацієнтам міста Львова.
Стоматологічний кабінет в Перлині
Беручи до уваги інтереси наших пацієнтів, ми продовжуємо вдосконалювати наші знання та професійні якості: беремо участь у національних та міжнародних конференціях, курсах підвищення кваліфікації. Це дозволяє лікарям вузької спеціалізації, що працюють в клініці, досконало вивчати саме той профіль, в якому вони працюють.Наші стоматологи розуміють проблеми, з якими стикаються пацієнти при лікуванні зубів і тому зможуть надати висококваліфіковану допомогу.
 Якісне обладнання в Перлині
Обираючи лікування саме у нашій клініці, ми гарантуємо Вам:
  • Безболісне стоматологічне втручання на сучасному обладнанні.
  • Лікування з надійною системою дезінфекції та стерилізації, що дає Вам повний захист від інфекцій.
  • Вам нададуть допомогу лікарі вищої категорії, що володіють індивідуальним підходом до кожного пацієнта.
  • Доступність цін.
  • Одне місце для всіх ваших стоматологічних потреб.
  • Зручне розташування - вул.Наливайка, 9, м.Львів (центральна частина міста).
Безпечне обладнання Перлини
Клініка володіє ліцензією та сертифікатами на кожен з видів послуг, а також надає гарантії на виконані роботи. В стоматологічній клініці «Перлина» ви отримаєте безпечну , стерильну і професійну стоматологічну допомогу. Ми дотримуємось усіх санітарних норм, обробляємо приміщення та організовуємо робочий процес за стандартами та рекомендаціями МОЗ України та Асоціації стоматологів України.
 Вартість послуг узгоджується з паціентом
Вартість наданих послуг попереднього узгоджується з пацієнтом, тим самим, даючи змогу вибору відповідного варіанту лікування. Діє гнучка система знижок для школярів, студентів, людей похилого віку та постійних клієнтів. Стоматологічна клініка "Перлина" пропонує стоматологічне обслуговування світового класу з лікуванням, адаптованим до ваших індивідуальних потреб і бажань. Ми прагнемо забезпечити найкраще лікування в гостинній і комфортній обстановці, де про пацієнтів дбають як про сім'ю.

Зручне розташування, у самому центрі Львова, дозволяє відвідати нас у будь-який зручний для Вас час.